Friss topikok

• kudri09: hol lehet csapatot kiválasztani? (2010.09.28. 15:16) Lehet jelentkezni
  • Barcaraj: hogy lehetek vmelyik csapattal?? (2010.04.15. 21:54) A Soproni Liga Online állása
  • dvtkhooligan1910: ez az oldal megszűnni készül? (2010.01.03. 16:52) Csapatok
  • Hooligan3022: Helló Kérdés ez az egész h működik mert sehol nem találok leirást h mit hogyan kell! (2009.10.06. 22:47) ???
  • konradt: jo a meccs (2009.09.17. 18:51) A liga szabályzata!

Magyar Kupa Nyolcaddöntő összefoglaló

2009.04.15. 19:38 | Fifa Soproni | Szólj hozzá!

REAC - ETO 2:2

Gsz: Nyerges 45., Kőhalmi 89., ill. Böőr (2) 32., 45.

Somato (REAC): Nagyon jó iramú meccs volt és elégedett lehetek csapattal hogy otthon 2-2 tudtunk összehozni. A visszavágó kemény lesz de mi mindent megteszünk hogy tovább jussunk.

girgic (ETO): Gratulálok  a REACnak jol küzdöttek.Mi 80 percet 10 emberrel nyomtunk és jol is játszottunk végig vezetve egy bombaszabadrugással egyenlitett a REAC.Hazai pályán minden esély megvan a továbbjutásra.

Újpest - Nyíregyháza 6-4

Máté (Újpest): Jó mérkőzés volt, sok gól esett , és szépek is voltak!! Ellenfelem jól játszott vezetett  nem is egyszer. Örülök a győzelmemnek, majd eldől mit tudok kezdeni a visszavágón.Köszönöm a meccset!!

Ákos (Szpari): Gyengék voltunk de akkor se értem hogy a kapusom nem védett ki semmit!

DVSC - MTK 4:1

Silver (DVSC): Jó iramú meccs volt. Azt hiszem rá lehet fogni hogy a bajnoki zakó után magunkra találtunk. A meccs elején még kerestük magunkat és akkor az ellenfelemnek még voltak lehetőségei. De aztán a 30. perctől amikor Kerekes beállt megváltozott a játék. Azt hiszem ezt nevezik csoda-cserének. Köszönöm a sportszerű meccset Csabesznak!

csabesz (MTK): Hát elképesztő egyéni hibák a védelemben, keresztbe futottak a loki csatárai! Az első 30 percbe  akár 4 gólt is rúghattunk volna .Köszönöm a meccset! HAJRÁ DISÓGYŐR!!

Fehérvár - Paks 1:0

Gsz: Alves 68.

Seba (Fehérvár): Csak ugyan jó meccs volt,igazi kupa meccs és nagy csata közepette nyert a csapat 1-0-ra. Kiemelném a csapatból André Alvest aki csereként rúgta a győztes gólt és mindig hozzá tud tenni a csapat sikréhez mikor beáll. Annak kifejezetten örülök még, hogy nem kaptunk gólt itthon, de ettől függetlenül nehéz visszavágóra számítok.

kollipapa (Paks): Két jól felkészített csapat , hatalmas mérkőzése volt, csak sajnálni lehet, hogy egyikük búcsúzni kényszerül már az első körben.

Honvéd - Kaposvár 3:0

Gsz: Abraham (2) 12., 72., Dobos 77.

Cici (Honvéd): A mi részünkről nagyon jól indult a mérkőzés már a 12. percben megszereztük a vezetést. Utána nehézkessé vált a meccs. A Kaposvár küzdött az egyenlítésért és volt pár lehetősége amit nehéz hárítás utána sikerült kivédekeznünk. Egészen a 72. percig pörgött a játék miután egy szerencsétlen belépő után kaptunk egy 11-est. 5 percre ezután megint betaláltunk és ez már eldöntötte a meccset. Összegezve jó kis meccs volt gratulálok magamnak és további sok szerencsét kívánok a Kaposvárnak.

Levi (Kaposvár): Én szégyellem magam a játékosok helyett. Ilyen lassú játékosokkal megkockáztatom, nem lehet jó eredményt elérni. Sajnálom, mert nem volt játéktudásban 3 gól a csapatok között. A visszavágón mindent egy lapra feltéve támadunk, akármi is lesz, szeretném hinni, hogy nem dőlt el a továbbjutás, de kevés sanszot adunk magunknak. Gratulálok játékosaim érthetetlen és nevetséges lassúságát remekül kihasználó Honvédnak ehhez a győzelemhez!

Siófok - DVTK 3:1

topika (Siófok): Csapatom játékával teljesen elégedett vagyok annyit jegyeznék meg hogy a mérkőzés vége fele leengedtünk egy kicsit és nagyon magunkra engedtük a Diósgyőrt! Gratulálok csapatomnak és sok sikert a Diósgyőr csapatának!

focicsillag (DVTK): Ellenfelem két pontrúgásból az elején előnyhöz jutott, megpróbáltunk felzárkózni, és a félidő vége előtt sikerült egy gólra feljönni, ám a második félidőben egy 11-t ítéltek ellenünk, amit étékesített az ellenfél, és ezek után a mezőnyben folyt a játék, Gratulálok ellenfelemnek.

Vasas - KTE 4:2